EN
Meklējamai frāzei ir jābūt vismaz 3 simbolus garai
Meklējamai frāzei ir jābūt vismaz 3 simbolus garai
Grozā
Cart
0

Pārdošanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības lūdzam iepazīties ar SIA “Arktika G” , vienotais Reģ. Nr. 41202011496 (turpmāk tekstā pārdevēja vai “Stender’s” pica) preču iegādes un piegādes noteikumus.

 1. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.stenderspica.lv, mobilajā lietotnē, “Stender’s”picērijās- Kuldīgā, Sūru ielā 2, 63323763; Saldū, Jelgavas ielā 1, 63823763; Talsos, Lielā iela 30, 63222332; Ventspilī, Jūras ielā 9, 26181923 vai pa norādītajiem tālruņiem.
 2. Pārtikas un veterinārā dienesta reģistrācijas numuri: Kuldīga 009523; Saldus 018989; Talsi 032579; Ventspils 035447 vai https://registri.pvd.gov.lv/ur
 3. Ēdienu kartēs visas preču, piegādes un taras cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Tajās nav iekļautas taras izmaksas un atsevišķos gadījumos piegādes izmaksas.
 4. Par pasūtīto preci var nerēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu LOGO. Iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (tikai “Stender’s” picērijās Talsos, Saldū, Kuldīgā un Ventspilī uz vietas) .
 5. Norēķiniem tiek pieņemtas:
 6. Pasūtītām precēm ar piegādi mājās (pilsētas robežās) līdz 25 Euro tiek piemērota piegādes maksa 3,50 Euro, virs 25 Euro preču piegāde ir par brīvu. Ja piegāde notiek ārpus pilsētas robežām piegādes cena ir sākot no 5 eiro.
 7. Pasūtītām precēm ar piegādi mājās (ārpus pilsētas robežām ) uz zemāk minētajām vietām piegādes maksa ir 5 eiro- Ventspils novads- Cirpstene, Staldzene, Tārgale, Platene; Kuldīgas novads- Priedaine, Mežvalde, Ventas ciems, Pelči, Ābeļu ciems, Raidstacija;  Saldus novads- Druva, Draudzība, Brocēni, Būtnāri, Emburga; Talsu novads- Pastende, Mundigciems. Ja mutiski savstarpēji vienojoties piegāde notiek ārpus norādītajām vietām piegādes cena ir sākot no 5 eiro.
 8. Ja klients pirkuma brīdī piegādi norādījis pilsētas robežās, bet adrese norādīta ārpus pilsētas robežām, tiks piestādīta  samaksa par piegādi ārpus pilsētas robežām.
 9. Minimālā pasūtījuma summa ir 10 (desmit) eiro+ piegādes izmaksas.
 10. Pasūtot picas vai ēdienus uz mājām papildus ir jārēķinās ar taras izdevumiem, tas ir – picu kaste 20Ø= 0,30 Euro; picu kaste 50Ø= 0,70 Euro; termo kārba= 0,35 Euro.
 11. Viens pasūtījums attiecināms tikai uz vienu piegādes adresi.
 12. Speciālā atļauja (licence) alkoholisko dzērieni mazumtirdzniecībai Sērija MT. Nr. 00000000587 (Speciāla atļauja (licence) alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai)  Pielikums Nr. 21  (Pielikums Nr. 21)
 13. Alkoholiskie dzērieni netiek pārdoti (izsniegti) no 22:00- 08:00
 14. . Alkoholiskie dzērieni netiek pārdoti (izsniegti) nepilngadīgām personām.
 15. Pie alkoholisko dzērienu saņemšanas pasūtītājam piegādātājam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments- pase vai ID karte.
 16. Ja alkoholiskos dzērienus ir pasūtījusi un apmaksājusi nepilngadīga persona, tad pasūtījums netiek izsniegts un nauda netiek atgriezta.
 17. Ja ir nepieciešami skaidrojumi par preci, cenu, piegādes pakalpojumu vai citi jautājumi lūdzam sazināties ar mums pa e pastu info@stenders7.lv vai pa tālruni +371 63323243
 18. Preču piegādes brīdī atverot picu kasti vai termo kārbu novērtējam un akceptējam produktu, jo uz produktiem, kas paredzēti tūlītējai lietošanai patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības. MK noteikumi Nr. 255 22. pants 4. apakšpunkts.
 19. Prece ir domāta tūlītējai lietošanai, ja tā tiek lietota vēlāk ražotājs kvalitāti negarantē.
 20. Ja pasūtījuma piegādes brīdī šoferim nav iespēja nodot pasūtījumu klientam dēļ apstākļiem, kas nav atkarīgi no “Stender’s pica” (klients nav sasniedzams norādītajā adresē un nav sazvanāms pa norādīto tālruņa numuru), tad viņam ir tiesības doties prom no norādītās adreses un atgriezt preces picērijā.
 21. Klientam, kurš par pasūtījumu ir samaksājis caur elektroniskām banku sistēmām (BankLink vai citas  norēķinu sistēmas) un pasūtīto produktu nav saņēmis kādu iemeslu dēļ, kas nav atkarīgi no “Stender’s pica”, kā arī klientam, kurš ir pārkāpis noteikumus un nav ievērojis to apakšpunktos norādītos nosacījumus, nauda par pasūtījumu netiek atmaksāta.
 22. Pasūtījums tiek izpildīts tikai pēc klienta pasūtījuma un ja izvēlēta apmaksa tiešsaistē maksājuma apstiprinājums, kas ilgst līdz 20 minūtēm . Ja pēc pasūtījuma saņemšanas (ilgst līdz 20 min) pasūtījuma izpildes un piegādes laiks pārsniedz 60 minūtes klients tiek informēts pasūtījuma brīdī.
 23. Pasūtījumiem caur mājas lapu izpildes laiks tiek skaitīts no brīža, kad klients ir saņēmis e pastu vai sms par apstiprinājumu un pēc apmaksas veikšanas.
 24. Ja jums ir radušās pretenzijas par preces vai pakalpojuma kvalitāti lūdzam mūs informēt e pastā info@stenders7.lv vai par tālruni +371 63323243
 25. Klientam ir tiesības atteikties no pasūtījuma saņemšanas brīdī tikai pēc pamatota iemesla..
 26. Klientam pēc pamatota iemesla preces saņemšanas brīdī ir tiesības atgūt naudu par pasūtīto preci vai samainīt preci pret citu identisku, atgriežot pasūtīto preci pārdevējam.
 27. Ja klients pēc pamatota iemesla vēlas atcelt pasūtījumu vai atgūt naudu par pasūtīto preci, kas atgriezta piegādes brīdī, viņam jāsazinās darba laikā ar administrāciju +371 63323243 vai ārpus darba laika ar picēriju kurā veikts pasūtījums.
 28. Klientam nauda tiek atgriezta 5 (piecu) darba dienu laikā.
 29. Pasūtot preci uz mājām kā apmaksas veids nevar tikt izmantotas dāvanu kartes.
 30. Pasūtot preci uz mājām atlaižu kartes netiek pieņemtas.
 31. Ja klients ir apzināti radījis komersantam zaudējumus tie var tikt pieprasīti atlīdzināt LR likumdošanas kārtībā.
 32. Nekorekta pasūtījuma gadījumā pārdevējs patur atteikuma tiesības, par to informējot klientu preces pasūtījuma brīdī.
 33. Apmaksa par preci, taru, pakalpojumu notiek uzreiz pēc klienta pasūtījuma.
 34. Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme.

*